MONTER RUSZTOWAŃ DO PRACY W NIEMCZECH

Dodane przez Olga Budelewska (Firma), Wtorek, 23 Maj, 2017  11:38
  • Telefon: 535 812 112
  • Lokalizacja: Piaseczno
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Budowa / remonty
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Pracownicy Budowlani Sp. z o. o.

Firma z 21 letnim doświadczeniem w obsłudze obiektów przemysłowych i budownictwa ogólnego poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTER RUSZTOWAŃ
Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
wykonywanie montażu i demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:
uprawnienia Montera Rusztowań wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa
doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
mile widziane posiadanie certyfikatu SCC lub VCA
30 dniowy okres odprowadzania składek na u
bezpieczenie zdrowotne na terenie Polski przed rozpoczęciem pracy na budowie eksportowej
mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest warunkiem)

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – oddelegowanie do pracy w Niemczech
wynagrodzenie 6700-9200 zł netto/mc
zapewniamy narzędzia oraz ubrania robocze
przejazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na budowie w Niemczech
wyjazd i powrót na kontrakt oraz zjazdy Święta pokrywa pracodawca
dodatkowe wynagrodzenie za pracę w dni świąteczne, dodatki funkcyjne oraz premie uznaniowe

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą linku (skopiuj i wklej w przeglądarkę): https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Monter_Rusztowan/5059-3081-25-b16-1704.html
lub na adres e-mail: @

Kontakt telefoniczny z Olgą Budelewska pod nr: 535 812 112