Cukiernik/ z doświadczeniem praca w Piasecznie

Dodane: Środa, 23 Październik, 2019  06:30
  • Kategoria: Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Piekarnia

Dynamicznie rozwijająca się Piekarnia-Cukiernia zatrudni osobę na stanowisku:

Cukiernik
Miejsce pracy: Piaseczno

system pracy:
07:00 - 15:00 lub 06:00 - 14:00

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

· Produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych np. ciast, ciastek, tortów zgodnie z recepturami,
· Kontrola jakości surowców oraz przygotowanie ich do produkcji;
· Przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, np. : kremów, polew, galaretek, owoców, Formowanie i wypiek lub smażenie, w zależności od rodzaju ciasta;
· Zapobieganie powstawania wad i odstępstw od norm jakościowych przy produkcji ciast i ciastek;
· Utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy
· przestrzeganie obowiązujących zasad bhp i ppoż.

Oczekiwania:

· Doświadczenie w pracy w cukierni,
· Umiejętność pracy w zespole,
· Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu,
· Umiejętność dążenia do wyznaczonych rezultatów,
· Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów,

Oferujemy :

· Stawkę od 3000 do 3200 na rękę
· Możliwość rozwoju zawodowego,
· Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień,
· Przyjazną atmosferę w pracy z zaangażowanym zespołem,
· Stabilną i długofalową współpracę z firmą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
lub portfolio swoich wyrobów cukierniczych

Prosimy o dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Piaseczno
Biuro
Na Lento.pl od 15 paź 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń