Odkryj w sobie pierwotną kobiecość taniec brzucha Piaseczno

Dodane: Niedziela, 09 Wrzesień, 2018  15:09
  • Kategoria: Usługi i firmy / Nauka i Szkolenia

Opis oferty:

Czas i miejsce
Ruszyła grupa tańca brzucha w Piasecznie.

Zapisy
Prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach mailowo lub telefonicznie, dane podane w ogłoszeniu.

Co zyskacie dzięki tym zajęciom?
Dzięki udziałowi w godzinnej lekcji, przeniesiemy Was w krainę Orientu. Poprawicie swoją koordynację ruchową, poznacie kilka podstawowych figur i będziecie w stanie zatańczyć prosty układ.
Zapewniamy energetyczne zajęcia, po których wyjdziecie naładowane pozytywną, zmysłową energią.
Pokażemy Wam magię i grację tańca, który od wieków był tajemniczą mocą i siłą kobiet.

Co daje kobietom taniec orientalny?
Każda z uczestniczek nabiera pewności siebie i uczy się bawić tańcem. Jej ruchy stają się płynne, zaczyna czuć, że taniec staje się piękny. Akceptuje własne ciało, nie czuje wstydu. Dzieje się to ze wszystkimi kobietami niezależnie od wieku i wyglądu.
Uczestniczki kursów często nawiązują bliższe znajomości, a podczas zajęć odczuwa się wzajemną akceptację.

Korzyści zdrowotne
Nauka tańca brzucha przynosi wiele korzyści: ułatwia spalanie tłuszczu, wzmacnia mięsnie, szczególnie pośladków, ud, łydek. Ciało staje się bardziej jędrne, talia węższa. Tańcząc wzmacniamy również mięśnie grzbietu, co ma zbawienny wpływ na kręgosłup. Ma on również działanie terapeutyczne i relaksacyjne.

Co powinnaś zabrać na zajęcia
Butelkę wody, luźny strój nie krępujący ruchów, szal lub orientalny pas do przewiązania bioder.

Kto poprowadzi zajęcia
Barbara Ilczuk to dyplomowany instruktor tańca orientalnego, wykształcony w kairskim International Saray of Oriental Culture - szkole "żyjącej legendy" Prof. Dr Hassana Khalila (Egipt, Kair), korzystający z każdej okazji pogłębiania wiedzy i obcowania z prawdziwymi artystami . Uczy tańca wschodniego w jego egipskiej odmianie i jako pierwsza w 2006 roku rozpoczęła prowadzenie w Warszawie zajęć w stylu Tribal - American Tribal Style i Tribal Fusion.
Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Była solistką rewii tańca orientalnego Jasmin Mazloum, występowała w spektaklu „Tajemnice Księżniczki”. Brała udział w pokazach dla świata kultury i biznesu, w całej Polsce. Występowała w znanych warszawskich klubach: Maska, Level, Balsam, Opera, U Artystów. Uczestniczyła również w imprezach cyklicznych propagujących wiedzę o tańcu orientalnym, między innymi w World Music – The Last Night of Sheherezad, prowadziła cykl warsztatów poglądowych o tańcu orientalnym dla studentów SWPS, a także w grudniu 2007 występowała w Spektaklu Orientalnym Teatru Tańca NTF w Teatrze Montownia.
Eksperymentuję z różnymi formami wyrazu. Współpracowałam z Małgorzatą Matuszewską (jedną z najlepszych polskich tancerek flamenco) i jej Teatrem Tańca, zaowocowało to główną rolą w spektaklu i filmie TT NTF "Miasto Syren – Nocny Pociąg"(2012). W 2013 roku przy udziale swojej grupy Tribal Theater wystawiłam spektakl "Ragana" (2013) .
Jest nie tylko utalentowaną tancerką, ale także świetnym, cierpliwym pedagogiem. Dla swoich uczennic jest inspiracją i wzorem. Ucząc tańca, pozwala kobietom odkryć w sobie ukrytą energię i pasję. Dzięki niej zyskują pewność siebie, otwierają się na nowe wrażenia, radość i zabawę. Zajęcia z nią to dla wielu z nich najprzyjemniejsze chwile tygodnia.
By dowiedzieć się więcej o Barbarze Ilczuk, zajrzyj na jej stronę: http://barbarailczuk.pl/
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Piaseczno
Marta
Na Lento.pl od 25 sty 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie