Szukam pracy zajęcia roboty

Odświeżone: Sobota, 27 Czerwiec, 2026  21:04

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Szukam pracy / Dorywczej
  • Wykształcenie:Średnie
  • Branża:Inne

Opis oferty

Witam szukam pracy zajęcia roboty ogólnie już długo robiłem prace fizyczne wszelakiego rodzaju więc mam doświadczenie w razie czego wnosiłem meble lub materiały budowlane na piętra bez windy ,by pomóc w przeprowadzce ,lecz... Najdłużej robiłem w pracach ogrodniczych około rok ,a to co potrafię podstawowo to : pielenie chwastów, podlewanie, koszenie może być kosiarką spalinową, przesypywanie nowej ziemi, przycinanie (krzewów, drzew na drabinie nożycami ogrodniczymi), grabienie, itp... w tym też mogę nawet porąbać pieńki jeśli trzeba mam do tego zestaw 2 siekier oraz ,by sie wspomóc też piłę do drewna ze sobą ,ale zakres narzędzi napisze poniżej wracając do prac prócz ogrodowych może być podstawowo

: lekkie sprzątanie, drobne prace remontowe (oklejanie okien, malowanie, robienie odwiertu wiertarką szlifowanie ścian ,by przygotować do malowania.)

Możliwości mam przeciętnie ,ale nie jest ich mało natomiast narzędzi mam mniej niż moich umiejętności :/

Kombinerki, Mały ręczny sekator do przycinania krzewów, Zestaw 2 siekier, Piła do drewna, piłka do metalu, nożyk do cięcia taśmy np przy oklejaniu okien, oczywiście młotek do wbijania gwoździ, rękawice na wszelki wypadek do ogrodowych i remontowych prac i to już tyle propo narzędzi ,ale umiem i tak posługiwać się tymi których nie mam na wszelki wypadek :D np : Nożycami ogrodniczymi właśnie jak na pierwszym zdjęciu wiaderkiem taczką itd itd

Ogólnie gdyby jeszcze było jak to na sezon przystało oferta zbierania owoców na akord nie daleko Piaseczna lub Warszawy to jestem chętny zbierałem borówki kilka miesięcy i nawet pracowałem w niedziele więc jeśli trzeba na sezon kogoś to jestem bardzo chętny.

Jakakolwiek to by była propozycja odnośnie właśnie tej pracy ,bo mi chodzi bardziej o coś w miarę wykonalnego coś co jestem w stanie zdolnie zrobić posługując się wieloma narzędziami.

Wszelkie propozycje proszę mi pisać najpierw na SMS może być też przez to ogłoszenie na wiadomość

Warunkowo Chciałbym :

Mieć elastyczny grafik 2-4 dni w tygodniu praca to tak na max 2 miesiące. Chce móc wybierać ogólnie dni w których pracuje lub godziny jeśli to możliwe to zależy gdzie ta praca. Chciałbym właśnie by było to nie daleko Piaseczna oraz Warszawy okolice np Mysiadło czy Chyliczki itp... a Warszawa to najdalej Śródmieście od strony Ursynowa Mokotów Wilanów w porządku dalej Ursus czy Praga to podziękuje...

Stawka : Myślę ,że Starczy 20zł/h

Czekam na propozycje i Pozdrawiam Filip 20 lat.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Filip
Konto prywatne
Na Lento.pl od 06 lis 2024
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków